• dada

    tak nám to začíná, první vlaštovky přilétají!

    Spectral 2020 online, zatím pánská AL 5–6, CF 7–9.0.

    divný barvy na CFkách to potápěj, jinak good…

    https://www.canyon.com/…es/spectral/

    0 0
    • embi  

      Dobry ceny, za 113k clovek ziska prakticky nekompromisni osazeni, kde uz muzeme pochybovat o smyslu jakehokoliv upgrade:)

      0 0
    • krabica  

      Žádné změny na rámech nevidím, geo pořád k prdu…

      0 0
      • Dejv0  

        Pro tebe možná, pro konzervativní tisícovky asi ne a upřímně, kdyby ti byla geo šitá na míru, tak si to koupíš s tvojí stájí? :D

        0 0
        • Risanek  

          Proč konzervativní tisicovky? Geo je věc dost individuální, někomu sedne, někomu ne. Ostatně v testech byl tenhle rám dost a nikde pojem konzervativní ani k prdu nepadl, spíše naopak.

          0 0
          • Dejv0  

            Jo jasně geo je individuální, ale že by Spectral byl v něčem odvážný, to asi ne.

            0 0
            • krabica  

              Mně přijde moc vysoký, nebo krátký, záleží jak se to vezme… :-)

              0 0
        • krabica  

          No, v krajní nouzi… :-D

          0 0
      • ememem1  

        co presne je k prdu?

        0 0
    • Velomiwookie  

      Tak timhle vlaknem bude „wilda81“ hodne nasranej :D

      0 0
    • dada  

      2020 exceed CF SL i SLX vč. WMN launched!

      https://www.canyon.com/…ikes/exceed/

      tady barvy v pořádku snad jen pro holky mi přijde jedna sladce bombónková varianta málo

      jinak nehodnotím nejsem cílovka, nešvar s SLX kazetou zůstává – asi to bude standard

      0 0
      • popokatepetl  

        Aspoň ušetřim :-). Kromě kola na xtr je jediné kolo na XT, kola slabé, sedlovka, vidlice, kazeta. Zbytek na sramu.

        0 0
    • dada  

      2020 LUX

      https://www.canyon.com/…y-bikes/lux/

      ty vypadaj hodně libově… a ta holčenčí šedorůžová tady vypadá sqěle!

      0 0
      • TheJD  

        Model 7.0 ma vynikajici pomer cena/vykon.

        0 0
        • dada  

          ten je naprosto top…nevidím tam chybu…dokonce i kazeta XT…snad jen ta váha? ale s tou 34 vidlicí se to dá pochopit a bude to holt takovej univerzál co něco vydrží

          0 0
          • Pikaču  

            Objednano Lux CF SLX 9.0

            0 0
          • TheJD  

            Vahove to srazi tezsi ram (snad 300 g navic oproti SLX?!), kola maji nejakych 1600 g minimalne a kokpit taky nebude nejlehci, ale i tak je to parada. Kola se tocit budou a zadna tezitka to nejsou, kokpit clovek tak neresi, pokud mu sedi rozmerove. Pokud nechces jit do SLX ramu, tak si myslim, ze je nejlepsi koupit tohleto, vymenit kokpit, dat karbonova kola a mas to v topu.

            0 0
        • zdenek  

          Když jsem viděl poslední kus M v červené, tak jsem neodolal. :-)

          Vyprodalo se to hodně rychle.

          0 0
          • dada  

            no jo…červená jede nejrychlejc

            0 0
            • zdenek  

              Teď mám černé kolo, tak jsem chtěl změnu. Ten odstín červené se mi zrovna líbil, i když modrá z 2018 se mi líbila ještě víc.

              0 0
              • dada  

                jj…ja pudu nakupovat az bude pěkná modrá…coz byla letos na neuronovi ale to sem si zas nevybral ve specifikaci…

                0 0
      • Frankq  

        Ty mě serou tak krásný kola i vybavení u těch modelu i super naceněno každý model má něco do sebe.

        0 0
      • Lord_de_Wolf  

        6.0 má SIDa? Kua a mě tam dali jen Rebu… :-D ale taky je o 10k dražší než minulej rok (za ten rozdíl jsem pořídil XR 1501 záplety).

        Jinak loni byla 7.0 za 77k na SH (11s) a 8.0 za 87k se SIDem, XR1501 a karbon klikama → to byl podle mě lepší kauf než letošní 7.0 … (loni už bylo vyprodáno :'( )

        Dotaz: v čem se liší (kromě váhy) SID ve verzi Select a Ultimate?

        0 0
      • slay  

        Ahoj

        jakej máte názor na Lux CF SL 7.0 a Lux CF SL 8.0? Vyplatí se investovat cca 24t do SL 8.0? Váhovej rozdíl je 0,4 kg. Ale hlavně jsem chtěl jít do loňského SL 8.0 Race Team na XTR asi za 120t. Bohužel, jak koukám XTR je až na SLX 9.0. Ale 172t. nedám. CF SL 8.0 je na SRAMU X01 Eagel a 7.0 je na XT. Jezdím teprve necelé 4 roky a teď mám GHOSTA taky na XT. Vyměnit třeba kazetu XT není zase tak finančně nákladný jako SRAM.

        Díky za názory.

        0 0
    • zdenek  

      Má Lux z výroby ochrannou fólii na spodní rámové trubce?

      0 0
      • eDidier  

        jo, loni měl. ale docela krátkou- protáhl jsem ji další folií ještě výš.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • dada  

      tak a je to tu:

      https://www.canyon.com/…ikes/neuron/

      9.0 pro mě nehorázně předražený s SLX komponentama. I na komplet XT by to bylo drahý, takhle za mě teda ne.

      8.0 v tý modrý bude trhák

      no a naprosto slintám nad SLX!!! ovšem na to nemám :(

      0 0
      • dada  

        a vidím dobře že 9.0 SL je zcela totožný jako loni + 10000 káčé navíc???

        0 0
      • dada  

        a tohle je taky dobrý: WMN CF 9.0: oproti modelu 2019: mínus X.0 hazka, mínus tyrkys barevná varianta…a plus 6kkč! mno…

        0 0
        • novas752  

          Prostě pomalu ale jistě zdražujou, občas se vytasej s modelem osazeným nadprůměrně, ale většina se začíná blížit průměru co se dá pořídit v krámech.

          0 0
          • raw 4  

            Jo jo díval jsem se na neurona a nemají pro me kombinaci která by byla vyhodny/zajímavá… Buď hlína a rhytm za 57 nebo karbon a rhytm za 72..ale kombinace hlína + foxka na performance a víš proste není…

            0 0
      • Hadato  

        Hm, tak to tedy nic moc. Čekal jsem, že ta bude Shimano už od nejnižších variant a ono ne. Asi potřebují udat to, co nakoupili a nasmlouvali loni od Sramu. :-(

        0 0
    • fx99  

      zdarec nevite někdo jak bude vypadat neuron al 7.0 2020? jestli objednat nebo počkat dik Marek

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.